Zabiegi GERNETIC (Francja)

CMYKgernetic LOGO_2013

Zabiegi profesjonalne na twarz, szyję i dekolt

na bazie kosmetyków francuskiej firmy GERNETIC

modelka gernetic z logoFilozofia GERNETIC opiera się na całościowym postrzeganiu potrzeb człowieka i zmian zachodzących w jego organiźmie.

Od ponad 30 lat laboratoria GERNETIC wykorzystują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie biotechnologii i biologii komórkowej, dzięki czemu znajdują się w czołówce producentów kosmetyki profesjonalnej.

Wyjątkowa formuła preparatów, oparta o najnowsze osiągnięcia biotechnologii, umożliwia ich wyjątkową zdolność do wnikania w głąb ciała.

Składniki czynne obejmują wyciągi roślinne, witaminy, mikroelementy, aminokwasy, olejki szlachetne.

Ich 100% naturalność oraz międzynarodowe atesty gwarantują bezpieczeństwo produktów oraz optymalne rezultaty bez ryzyka alergii.

Nazwa GERNETIC wywodzi się od słów GERontologia (nauka o procesach starzenia) i geNETYKA (nauka o dziedziczności i zmienności organizmów).

GERNETIC proponuje rozwiązania kosmetyczne dla wszystkich niedoskonałości estetycznych.

  • Zabieg dla skóry trądzikowej, zanieczyszczonej

Celem zabiegu jest zlikwidowanie zmian sączących się, ściągnięcie porów skóry oraz regeneracja. Zaleca się go w przypadku trądziku, szczególnie ropnego bez względu na wiek.

  • Zabieg dla skór z bliznami potrądzikowymi

Celem zabiegu jest regeneracja i rewitalizacja skóry. zaleca się go w przypadku blizn potrądzikowych bez zmian wysiękowych.

  • Zabieg rewitalizujący na bazie składników morskich

Intensywnie regeneruje, odżywia i rewitalizuje skórę oraz wygładza zmarszczki. Zaleca się go w przypadku zmarszczek, kurzych łapek, utraty elastyczności, odwodnionej, przedwcześnie starzejącej się skóry.

  • Zabieg rewitalizujący dla skóry naczynkowej

Celem zabiegu jest stymulacja krążenia krwi i regeneracja skóry. Zaleca się go w przypadku zmian rumieniowych.

  • Zabieg rewitalizujący dla skóry odwodnionej

Zabieg intensywnie regeneruje, rewitalizuje i oczyszcza skórę. Zalecany w przypadku skóry odwodnionej, z rozszerzonymi porami, zaskórnikami, szczególnie dla młodych osób.

  • Zabieg przeciwzmarszczkowy

Intensywnie regeneruje, rewitalizuje i wygładza zmarszczki. Zaleca się go w przypadku głębokich zmarszczek, kurzych łapek, utraty elastyczności skóry, szczególnie u osób po 50 roku życia.

  • Zabieg pielęgnujący okolice oczu

Redukuje obrzęki, relaksuje i wygładza skórę. Wspomaga drenaż limfatyczny niezbędny w zmniejszeniu obrzęków wokół oczu.